Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.01.2011 19:51:26 

Cairo Ross Monty Black a Flow Rachel Lib-Vach

Cairo Ross Monty Black

Cairo Ross Monty Black

  • Narodil se 4. 11. 2007. Spolu s ním se narodilo ještě 5 bratříčků a 4 sestřičky. Narodil se jako druhý v pořadí.

   

  •     Náš Ross je ten se žlutým obojkem a jak je vidět, chutnalo mu už od malička. Na většině dalších fotek po narození je přisátý k mamince Arlet, snad jenom na jedné dělá něco jiného, než že jí.

    Vidíte, jak je přisátý?

 

RODIČE

    Maminka je ARLET Z POLEDNOVA DVORA.

  

     Tatínek je BEGON Z RÝCHORSKÝCH VRCHŮ.

  

    V chovatelské stanici dostal jméno Cairo, ale my jsme od samého začátku chtěli Rosse, takže celým jménem je Ross Cairo Monty Black.

A JAK SE DOSTAL DO SVÉHO NOVÉHO DOMOVA? 

     Dlouho dobu jsme si přáli pejska, ale hodně jsme váhali a pečlivě jsme se rozmýšleli. Jenže jsme po pejskovi tak toužili, že se to pak všechno seběhlo strašně rychle. Hledali jsme a hledali, až jsme narazili na chovatelskou stanici Monty Black paní Čermákové. Štěňátka byla k odběru 24. 12. a my jsme neváhali a s velkou slávou jsme si ho přivezli domů na Štědrý den pod stromeček. Obávali jsme se, jak bude reagovat na vánoční stromeček a dárky pod ním, ale Rossíka zajímal jenom jeho nový pelíšek a nové hračky. Když jsme se s ním vrátili z první společné procházky, kde řádil na trávě v listí (ano, na Vánoce nebyl sníh), napapal se a spokojeně usnul. Přišel o štědrovečerní večeři i o rozbalování dárků, ale když se probudil, čekal na něj pod stromečkem taky jeden dárek od Ježíška. Ale pro nás dva byl samozřejmě největším a nejkrásnějším dárkem náš Rossíček!!!  

  

 

 

 

 

TOPlist