Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.01.2011 19:51:26 

Cairo Ross Monty Black a Flow Rachel Lib-Vach

Ross v Bibione
B I B I O N E  19. - 26. 9. 2009

Přinášíme všem našim příznivcům a fanouškům reportáž o naší společné dovolené ve třech,
o které už jsme se na stránkách zmiňovali. Všichni tři jsme si dovolenou moc užili, nejvíc Rossík.


  • Na cestu jsme vyjeli v magických 5:55 v sobotu ráno. Rossík jel v kufru na svém pelíšku a cestu zvládal úplně v pohodě. Levá fotka je ze zastávky před rakouskými hranicemi, pravá fotka je už z Rakouska, kde se Rossík proháněl po rozlehlých loukách.
   

  • Až do Itálie spal, pak už se ale díval z okna ven na krásné hory, které se kolem nás tyčily. Fotky jsou z odpočívadla v Itálii.
 

  • Než jsme se ubytovali a vybalili věci, byla už skoro tma. Nechtěli jsme však Rossíka připravit o návštěvu pláže a moře, takže jsme vyrazili na procházku. V tuhle roční dobu bylo Bibione více než vylidněné, což nám vyhovovalo. Pro Rossíka bylo všechno úplně nové, snad i italští psi voní jinak, protože nevěděl, kde čuchat a čurat dřív. Ale jakmile jsme se blížili k moři a bylo slyšet jeho šumění, Rossík stražil uši a udiveně se díval kolem sebe. No a pak to bylo jasné - voda - plavání - skákání - dovádění v písku. Na následující fotce je Rossíkova tlama obalená pískem .


  • V neděli jsme vyrazili ráno hned k moři. Rossíkovi se tam od začátku moc líbilo. Vydržel dovádět tři hodiny v kuse. Běhal za míčkem po pláži, do vody, plaval, skákal, hrabal v písku atd. Přestože jsme už po třech hodinách neměli ani trošku energie, Rossík jí měl na rozdávání a míček nám neustále nosil.
   


  • No a abychom to zkrátili, každý další den se odehrával ve stejném tempu.  Dopoledne procházka, nákup, pak tři hodiny poctivého dovádění s Rossíkem na pláži, bez jediné minutky přestávky jsme házeli míček, tahali se o klacky, plavali s ním v moři atd. Pak jsme se posilnili, chvilku odpočívali a pak jsme šli na další procházku. Když jsme večer odcházeli na večeři, Rossík upadal do kómatu a spal jako dudek až do rána.
       

   

  • Kromě plavání v moři si Rossík zamiloval taky hrabání v písku.  Vůbec nevíme, kde se to v něm vzalo, ale dokázal vyhrabat v písku pěkné krátery.
       

  • Poslední večer jsme se byli projít jako každý večer po plážové promenádě. Při cestě byly široké živé ploty. Ross den předtím v jednom z nich našel tenisový míček.  A tak jsme ze srandy řekli Rossíkovi "hledej" a nestačili jsme se divit, co následovalo. Jeden míček, druhý, třetí, čtvrtý... Abychom vás nenapínali, našel jich v živých plotech celkem 9.   Strašně ho to bavilo, byl vždycky hrozně nadšený, když našel další.  Jako správný lovec si svoji trofej také odnesl s sebou do apartmánu. Tak jsme ho s úlovkem vyfotili. 
        
 

 
TOPlist