Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.01.2011 19:51:26 

Cairo Ross Monty Black a Flow Rachel Lib-Vach

"Víkend v Pekle"
3. - 5. dubna 2009

"VÍKEND V PEKLE, ANEB BRÁCHOVÉ V AKCI"    První dubnový víkend jsme strávili s Rossíčkem na výletě v Jizerských horách. V obci "Peklo" tam bydlí se svým páníčkem a paničkou Rossíkův o rok starší brácha Blake. Seznámili jsme se s nimi před rokem na LVT ve Cvikově a rádi jsme přijali jejich pozvání na návštěvu. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo od samého rána a nepřestalo celý den. Pro Rosse byl tento víkend velkým dobrodružstvím, protože naši kamarádi mají ekologickou farmu, takže jsme tam Rosse vzali na exkurzi. Byl jako "Alenka v říši divů", když uviděl obrovskou bílou krávu. Nicméně každý pach tam pro něj byl nový, takže měl pořád čumák u země a nemohl se dosyta vyčuchat.

 

    Blake a jeho páničkové nás velice mile přijali. Měli jsme strach, že se Blake a Ross budou prát, spíše že Ross bude vyvádět, ale nakonec to dobře dopadlo, kluci se očuchali, olízali a hned byli kámoši. Blake je fakt moc hodný pes, nechal si Rosse běhat po svém teritoriu a vůbec mu to nevadilo. Po příjemném posezení na zahradě jsme se vydali na výlet. Cestu tam jsme absolvovali autem, zpátky nás čekal pochod pěšky. Napřed jsme se ale museli důkladně posilnit. Od oběda zbylo něco i pro pejsky, takže ani oni nepřišli zkrátka.


    Pak jsme se vydali na cestu zpět. Nemáme přesně tušení, kolik kilometrů jsme mohli ujít, ale všem nám to stačilo . Cestou lesem kluci nosili jeden klacek za druhým, přetahovali se o ně, běhali do kopce a z kopce a všelijak dováděli. Když už sotva popadali dech, vždycky objevili lesní potůček, ze kterého se mohli napít četstvé vody.

    

 


    Na Rossovi i Blakovi je vidět, že mají stejné rodiče. Jsou stejní nejen vzhledem, ale mají úplně stejné návyky, záliby a zlozvyky. Oba mají krásný široký úsměv po tátovi a krásné velké kulaté oči po mámě. Který je Blake a který Ross?  Je ještě vidět, že Ross je štěně, není tak mohutný a ještě má hlavu jako kuličku. Blake je už pořádný kus psa, má krásnou postavu a ta hlava, to je krása. (vlevo Blake, vpravo Ross)


  


     Kluci si spolu moc krásně pohráli, dováděli spolu celý den, honili se, přetahovali se o dlouhý klacek, v zápalu hry na sebe vrčeli a každý zkoušel vyhrát klacek pro sebe. Večer byli oba tak utahaní, že neměli sílu vůbec na nic. Blake usnul hned po příchodu domů, Ross pak ještě chvíli vydržel, ale nakonec taky "padl za vlast" a spal až do rána jako miminko.


  

    Víkend byl pro nás velmi příjemným zážitkem, moc děkujeme Otovi, Markétce i Blakovi za to, jak se nám  věnovali. Nakonec přinášíme pár společných fotek s pejsky a jejich páníčky.

   
TOPlist